Paylaşım Clubme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Facebook Kapatılsın mı?

Life is Feudal – Ön İnceleme I_vote_lcap32%Life is Feudal – Ön İnceleme I_vote_rcap 32% [ 7 ]
Life is Feudal – Ön İnceleme I_vote_lcap0%Life is Feudal – Ön İnceleme I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Life is Feudal – Ön İnceleme I_vote_lcap5%Life is Feudal – Ön İnceleme I_vote_rcap 5% [ 1 ]
Life is Feudal – Ön İnceleme I_vote_lcap18%Life is Feudal – Ön İnceleme I_vote_rcap 18% [ 4 ]
Life is Feudal – Ön İnceleme I_vote_lcap45%Life is Feudal – Ön İnceleme I_vote_rcap 45% [ 10 ]

Toplam Oylar : 22

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 119 kişi Salı Ağus. 01, 2017 7:56 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 815 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: kamet555

Kullanıcılarımız toplam 745 mesaj attılar bunda 145 konu

Life is Feudal – Ön İnceleme

Life is Feudal – Ön İnceleme Empty Life is Feudal – Ön İnceleme

Mesaj tarafından S@RI $€YT@N Perş. Kas. 27, 2014 5:33 pm

Çok önceden beri hep hayal ettiğim bir şey vardı, birkaç oyunu harmanlasalar ortaya ne kadar güzel şeyler çıkardı. NFS Underground 2’nin araba sürüşü modifiyesi açık dünyasına, The Sims’ in yaşam simülasyonu ve geri kalan kısımlarada GTA’dan birkaç özellik serpiştirilse nasıl bir oyun olurdu diye düşünürdüm. Benim gibi düşünen birileri daha varmış ki 3 yıldır çalışmaları süren Life is Feudal isimli oyun dün steamde açıldı.
Benim hayalimden farklı olarak oyunun yapımcısı Minecraft ve Mount & Blade oyununu harmanlamış ve harika bir eser ortaya koymuş. Minecraft oyunundaki özgür harita oyunda tamamen yer almakta ister maden peşinde koşuyoruz ister kendimize ev, kale, bağ, bahçe yapıyoruz. Life is Feudal’ın Mount & Blade oynunundan aldığı özellikler ise savaş sistemi. Gerçekçi Darbe denilen savaş sistemi kullanılmakta, yani düşman darbeyi neresine alırsa orası zarar görüyor. Aynı zamanda multiplayer olarakta oynanabilmektedir. Pvp yapabilir veya arkadaşlarınızla köyünüzü savunabilirsiniz.
Bağımsız yapımcı tarafından geliştirilen bu oyun büyük ilgi göreceğe benziyor. Ekran görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ekran Görüntülerini Görmek İçin Üye Olunuz!

Not: Yazının kaynağına giderek yazıya ve ekran görüntülerine ulaşabilirsiniz.

KAYNAK: http://buluryazar.com/life-is-feudal-on-inceleme/
S@RI $€YT@N
S@RI $€YT@N
Mekan Sahibi
Mekan Sahibi

Erkek